ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Τοπικής γενικής συνέλευσης για ανάδειξη αντιπρόσωπων 

Έχοντας   υπόψη   :

1ον Τις  διατάξεις  του  άρθρου 16 και 17 του  ΝΔ  3881/58  ¨ΠΕΡΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ  ΕΓΓΕΙΩΝ  ΒΕΛΤΙΩΣΕΩΝ¨.

2ον Τις  διατάξεις  του άρθρου 7 του νόμου   2538 / 1-12-1997 . 

3ον Τις   διατάξεις   του  άρθρου   10  του  καταστατικού   του  Οργανισμού  μας  

4ον Την  απόφαση   του   Δ.Σ  με   αριθμό   57 / 25.10.2016 του  Οργανισμού  μας.

   

Κ Α Λ Ο Υ Μ Ε

 Τα   μέλη   του   Οργανισμού   σε   τοπικές   γενικές   συνέλευσης   για  ανάδειξη   αντιπροσώπων   όπως   το  παρακάτω   πρόγραμμα :

ΔΗΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΧΩΡΟΣ  ΕΚΛΟΓΩΝ

ΩΡΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ

ΑΝΘΗ

 ΔΕΥΤΕΡΑ   7-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

  9.00  - 11.00

6

 

ΦΛΑΜΠΟΥΡΟ

 ΔΕΥΤΕΡΑ   7-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00  - 14.00

10

 

ΑΝΘΗ

ΤΡΙΤΗ   8-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

  9.00 - 11.00

 

 

ΦΛΑΜΠΟΥΡΟ

ΤΡΙΤΗ   8-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00 - 14.00

 

 

ΠΕΠΟΝΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ   9-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

9.00 -11.00

3

 

ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΣΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ   9-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00 - 14.00

3

 

ΠΕΠΟΝΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ   10 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

 9.00 - 11.00

 

 

ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΣΑ

ΠΕΜΠΤΗ   10 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00 - 14.00

 

 

ΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

9.00  - 11.00

1

 

ΣΚΟΥΤΑΡΙ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11-11-2016

ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ

12.00 -14.00

5

 

ΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

 9.00 -11.00

 

 

ΣΚΟΥΤΑΡΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 -11-2016

ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ

12.00 - 14.00

 

 

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

9.00 -11.00

3

 

Ν.ΣΚΟΠΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14 -11-2016

ΟΡΦΕΑΣ

12.00 - 14.00

6

 

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΤΡΙΤΗ  15 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

9.00 -11.00

 

 

Ν.ΣΚΟΠΟΣ

ΤΡΙΤΗ  15 -11-2016

ΟΡΦΕΑΣ

12.00 -14.000

 

 

ΘΕΡΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ  16 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

 9.00 - 11.00

1

 

ΠΑΤΡΙΚΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ  16 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00 - 14.00

6

 

ΘΕΡΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ   17 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

 9.00 -11.00

 

 

ΠΑΤΡΙΚΙ

ΠΕΜΠΤΗ   17 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00 - 14.00

 

 

ΤΕΡΠΝΗ Α.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

  9.00 - 11.00

5

 

ΑΧΙΝΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00 - 14.00

6

 

ΤΕΡΠΝΗ Α.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

  9.00 - 11.00

 

 

ΑΧΙΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

12.00 -14.00

 

 

ΧΟΥΜΝΙΚΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ  21 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

9.00 -11.00

5

 

ΣΙΤΟΧΩΡΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ  21 -11-2016

ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ

12.00 - 14.00

3

 

ΧΟΥΜΝΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ  22 -11-2016

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

9.00 - 11.00

 

 

ΣΙΤΟΧΩΡΙ

ΤΡΙΤΗ  22 -11-2016

ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ

12.00 -14.00

 

 

ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  23 -11-2016

ΑΙΘΟΥΣΑ

Α.ΚΑΣΑΚΟΓΙΑΣ

ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ

10.00 έως 13.00

22

 

ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ  24 -11-2016

»

10.00 έως

17.00